אודות

שמי עינת לומברוזו,
אמא, יזמית, מנביטת רעיונות סדרתית, רוקדת, יוצרת, תושבת הגליל.עינת לומברוזו

מורה לאימפרוביזציה בתנועה מטעם המרכז הישראלי לרפואת גוף-נפש וסטודיו Play, מטפלת שיאצו בכירה (מדיסין), עמיתת מרכז השל לקיימות, רוקדת ומתרגלת תנועה אותנטית ומדיטציה, חוקרת את התנועה ככלי ריפוי וצמיחה אישית.

בסדנאות התנועה שאני מנחה אני נשענת על ז'אנר האימפרוביזציה בתנועה כבסיס נפלא לחקירה תנועתית ומשלבת כלים נוספים: מיינדפולנס, תנועה אותנטית, כתיבה אסוציאטיבית, טבע-תרפיה ודמיון מודרך, אשר הופכים כל מפגש ריקוד למסע של הקשבה והתקרבות פנימה, אל עצמנו, אל מעין הריפוי, העצמה והיצירה שנמצא בכל אחת ואחד מאיתנו.

מזמינה אותך לרקוד – באהבה,
עינת

נשים מספרות:

בשיעורים הראשונים הייתי צמודה למראה, כל הזמן בדקתי איך אני נראית כשאני רוקדת, לא הצלחתי להשתחרר מהקולות השיפוטיים. היום אני עוצמת עיניים ומחייכת, מרגישה את הריקוד שלי מבפנים, לא מעניין אותי איך הוא נראה, אני מאושרת כשאני רוקדת

א. מדריכת כושר

 

הגוף יודע לדבר, יש לו שפה משלו וצריך ללמוד להקשיב לה לפני שלומדים לדבר אותה. כמו שילדים לומדים, קודם מקשיבים ואז יום אחד פותחים את הפה ומדברים.
עבורי הסדנא שלך היום היתה הרגע הזה שבו הגוף שלי פעם ראשונה התחיל לדבר. ואני מבינה שקדם לזה תהליך ארוך של הקשבה (שהפילאטיס הוא חלק ממנו).
תודה גדולה שאפשרת לגוף שלי היום את המרחב הזה לדבר.

ליאת, עובדת בהייטק וכותבת

הרגשתי שזו פעם ראשונה שאני מביאה חלק מהפראי שבי למפגש עם עוד אנשים. זה היה מרגש ומשמח והעיניים הטובות שלך עזרו לזה לקרות. תודה אהובה, כייף שאת מלווה אותי בלידת התנועה האותנטית שלי.

זו היתה מתנה גדולה בשבילי השנה.
במפגשים הרגשתי שעלו תכנים רגשיים שקיבלו מקום מחבק.
אוהבת את הדרך שבה את בונה את השיעור בהדרגתיות ושומרת על כך שיהיה מגוון ומעניין.
אוהבת את המקומות שנושקים לטיפול – את עושה את זה מעולה, ואת המקומות שלא מדוברים, אבל עושים את זה בשקט מבפנים.
אני גיליתי בתוכי הרבה אפשרויות תנועה שלא ידעתי על קיומם והגוף שלי מודה לך שכל חלק ממנו קיבל יחס אישי, מיקוד והקשבה בכל אחד מהשיעורים השנה.
המוסיקה נפלאה, תודה רבה על הכל.

יסמין, דרמה תרפיסטית

 

המסע הזה בין הצלילים לתנועה, הבפנים והבחוץ מזכיר לי את תנועת הנשימה, מחזוריות של התמלאות והתרוקנות בהקשבה ובחדוות הרגע… החיבור שלכם יצר סדנה מופלאה ומיוחדת ונהנתי מכל מפגש אתכם עד כה.

יעל, פסיכותרפיסטית ומנחת מעגלים