לבחור את החלומות שלנו

איך אנחנו בוחרים את החלומות שלנו?
לרב כשמדברים על הגשמת חלומות, מדברים על הצבת יעדים, מטרות, מחויבות, זמנים ועוד, אני טוענת שהמלאכה היותר חשובה, המקדימה לכך, היא – הבחירה של החלום אותו נרצה להגשים, שלאורו נרצה לצעוד, גם אם זה יהיה לשארית חיינו וגם אם נשיג אותו בקלות ונמשיך לחלום הבא.
לכן, כשרצון חדש עולה בי, אני בודקת שלושה פרמטרים:

פרמטר ראשון – שיעלה בקנה אחד עם הערכים שלי.
אם הוא מתנגש, אני בודקת אותו שוב.
זה השלב בו נגנזים רעיונות רבים, עם השנים למדתי לקבל את העובדה שלא כל חלום נועד להגשמה, ממש כפי שבטבע לא כל זרע יזכה למימוש והפריה.

 

הפרמטר השני – שזה יהיה משהו שיעשה לי מאוד טוב.
כל כך טוב, שרק מלדמיין את זה, הלב שלי דופק והגוף מתרחב.
כי להגשים חלומות זה לא תמיד רק קל, יש הרבה ויתורים בדרך ונדרשת מידה גדולה של נחישות ותשוקה.

 

והפרמטר השלישי – שזה יהיה משהו שיאפשר לי להביא לידי ביטוי את המתנות שלי, את החוזקות, האיכויות, הכשרונות או כל דבר נפלא אחר שניחנתי בו,
ובכך יעשה טוב גם לסובבים אותי ולעולם כולו.

 

כי העולם הזה שלנו, המופלא, שתחלואיו פושטים בכל חלקה טובה, זקוק לנו נואשות, זקוק לנו שנעשה בעיקר דבר אחד – שנחיה בנדיבות את המתנות שלנו, שנזרח את הטוב והיופי שלנו בכל הכוח ובלי פשרות.

 

ולכן, המשימה שלנו היא להעמיק בהכרות עם עצמנו ובשיח עם רצון הנשמה, לעסוק בפינוי הכוחות המטים, השקטת הקולות המבלבלים, בהתמודדות עם הפחדים וההרגלים ובגילוי וחשיפה של עצמנו בגרסה הכי טובה שלנו, לרגע זה.

 

עבורי, אין מרחב מחבק וטוב יותר לתהליך מאשר הטבע הפראי,
אין כלי זמין, חכם ומופלא יותר, שטומן בחובו ידע אינסופי, כמו הגוף שלנו,
ואין דרך אחרת מלבד היחד – להיפגש, להיתמך ולצעוד יד ביד.

 

מזמינה אתכם,
המגשימים, האמיצים, שנמצאים בכל שלבי הדרך, המבקשים לעשות עוד צעד משמעותי אל עבר במת חייכם, להצטרף אליי לתנועה שחושפת, מקלפת, מגלה את הטבע הפשוט, את היופי המבקש לפרוח בטבעיות.

כתיבת תגובה: